Sonuç inanılmaz ve mükemmel!

23 - Sonuç inanılmaz ve mükemmel!

A.F Hanım, 28 yaşında, İlkokul Öğretmeni (Bingöl)

Genç kızlığımdan beri aslında bende bir gariplik olduğumu ve bu durumun beni çok da utandırdığını biliyordum. Ama nedense bu durumu bir anormallik olarak kabul edip kimseyede açamıyordum ve bende normal bir genç kız olmak istiyordum.

Görsel basın ve kitle iletişim araçları sayesinde ve özellikle internet aracılığı ile doktorum Süleyman Eserdağ’a ulaştım ve durumumu önce telefonla daha sonra ise yüz yüze paylaşma fırsatı buldum. Şuan beni o kötü durumdan kurtaran, kendime yeniden güvenimin gelmesini sağlayan ve hatta norma bir genç kız olduğumu ortaya çıkaran doktorum Süleyman Eserdağ’a şükranlarımı bir borç bilirim.

O kadar içten, samimi, güvenilir ve profesyonel ki diyecek kelimelerle anlatılmaz benim doktorum. Hiç korkmayın ve eğer bu durumdaysanız tek adresiniz Hera Klinik ve Süleyman ESERDAĞ olmalı.

İkinci kez doğdum diyebilirim. Ameliyat sonrası ise muhteşem ve inanılmaz tüm samimiyetimle söylüyorum gerçekten sonuç inanılmaz. Bence güven çok önemli, burası bir ev ortamı sıcaklığında ve mükemmel.

Personelin güler yüzü ve Süleyman Bey’in profesyonel elleri sayesinde inanın sizde pişman olmayacaksınız.

Tekrar söylüyorum doktorum mükemmel , mükemmel, mükemmel, ve sonuç ise inanılmaz. Doktorum Süleyman Bey’e ve Hera Klinik’e çok ama çok teşekkür ederim…
Sevgilerimle.

Bir cevap yazın