Genital EstetikGENİTAL ESTETİKHERAMENÜ
Doktorlarımız

Op. Dr. Didem Kurban

Op. Dr. Didem Kurban

Op. Dr. Didem Kurban Ankara’da doğdu. 1992 yılında Ankara Anadolu Lisesi’nden, 1998 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda (TUS) başarılı olarak Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum’ ihtisasına başlayarak 2003 yılında ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’ oldu.

2003-2007 yılları arasında Antakya Doğumevi'nde, 2007 tarihinden itibaren ise Ankara'daki bazı özel hastane ve kliniklerde çalıştı. 2011-2014 yılları arasında Özel HRS Hastanesinde görev yaptı.

2014-2016 yılları arasında Prof. Dr. Özgür Deren ile normal ve riskli gebelikler üzerine çalışmaları oldu. Aynı zamanda özellikle kadın cinsel sağlığı; vajinismus problemi, cinsel isteksizlik, anorgazmi (orgazm olamama) sorunları ve ağrılı cinsel ilişki (disparoni) üzerine pek çok hastaya profesyonel destek sağladı.

Op. Dr. Didem Kurban 2016 yılında Hera – Ankara ailesine katıldı.

Dr. Didem Kurban 2018 yılında girdiği sınavlardan başarılı olarak Avrupa Cinsel Tıp Derneği (ESSM) tarafından ‘Cinsel Terapist Fellow’ (Akademi üyesi) unvanını kazandı. Aynı zamanda aldığı akupunktur eğitimleri (Gazi Üniversitesi) ile 2015 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Akupunkturist unvanını kazandı.

Dr. Didem Kurban "vajinismus tedavisi" başta olmak üzere kadın ve erkeklerdeki cinsel problemler; ağrılı cinsel ilişki, orgazm problemleri, cinsel isteksizlik ile kadınlarda genital bölgenin cerrahi ve cerrahi olmayan estetik ameliyatları, genital bölge lazer ve radyofrekans uygulamaları, tüp bebek - kısırlık tedavileri ve akupunktur tedavileri üzerine ağırlıklı şekilde hasta kabul etmektedir. Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış pek çok makalesi bulunmaktadır

2 çocuk annesi olan Dr. Didem Kurban ileri düzeyde Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Merkezimiz HakkındaGenital EstetikHera
0212 225 15000312 426 85 25