Genital EstetikGENİTAL ESTETİKHERAMENÜ
Labioplasti

Labioplasti Ameliyatı Fiyatları

Yapılan labioplasti ameliyatının genişliği ve kişinin dokusunun durumu ücretlendirme için önemlidir.

Labioplasti Ameliyatı Fiyatları

Labioplasti (iç dudakların kısaltılması ve estetik olarak düzeltilmesi) ameliyatlarının fiyatları, maliyetleri ve yani talep edilen ücretler değişiklikler gösterebilir. Yapılan ameliyatın genişliği ve kişinin dokusunun durumu ücretlendirme için önemlidir.

Bazı hastalardaki ameliyatlar 20-30 dakika kadar sürerken, bazılarında 1-1.5 saati bulabilir. Bu tamamen ameliyatın boyutuna ve hastanın isteklerine bağlıdır.

Labioplasti fiyatları nasıldır?

Labioplasti fiyatları belirlenmesinde ameliyatın genişliği de önemlidir. Hastaların bir kısmında yalnızca labioplasti ameliyatı yeterli gelirken, bazı hastalarda labioplasti ile birlikte klitoris üzeri cilt fazlalıklarının da alınması gerekli olabilir. Hatta isteğe bağlı olarak bazı kadınlar vajina daraltma ve perine düzeltme ameliyatlarını da eş zamanlı olarak tercih edebilirler. Bu nedenle labioplasti ücretleri, maliyetler farklılıklar göstermektedir.

Labioplasti ve genital bölge estetik ameliyatlarının maliyeti SGK ve özel sigortalar tarafından karşılanmamaktadır. Ameliyat olmayı düşünen hastalar fiyat konusunda Ankara için 0 (312) 426 85 25 ve İstanbul için 0(212) 225 15 00 no’lu telefonları arayabilirler.

Genital Estetik Yaptıranlar

SORU SOR

* Bilgileriniz gizli tutulmaktadır ve üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Merkezimiz HakkındaGenital EstetikHera
0212 225 15000312 426 85 25