Genital Estetik HeraMENÜ
Genital Estetik

Genital Estetik Fiyatları

Genital estetik fiyatları operasyonun türüne, genişliğine ve kullanılan anestezi yöntemine göre değişmektedir.

Genital Estetik Fiyatları

Genital Estetik Fiyatları

Genital estetik ameliyatı işleminin amacı, kadınlarda cinsel açıdan öz güvenin sağlanması, psikolojik ve sosyal açılardan daha rahat hissetme, zamanla yaşa veya geçirilen doğumlara bağlı deformasyonların düzeltilmesi, cinsel hazzın arttırılması ve orgazm fonksiyonunun kazandırılmasıdır.

Genital Estetiği Fiyatları

Genital estetik fiyatları maliyet yapılan operasyonun türüne, genişliğine ve kullanılan anestezi yöntemine göre değişmektedir. Şehir dışından gelecek ve aynı gün içinde operasyonu olup dönmeyi planlayan hastalarımız ise (532) 452 06 56 no’lu telefondan Op. Dr. Süleyman Eserdağ’a direkt olarak ulaşıp konu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirler.

Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatları

Vajina daraltma ameliyatlarındaki ücretler, fiyatlama ve ödeme kolaylıkları konusunda operasyonu uygulayacak hekiminiz ile temasınız önemlidir. Çünkü merkezden merkeze, hekimden hekime değişen fiyatlar söz konusudur.

Vajina Daraltma Ameliyat Ücretleri

Vajina daraltma ameliyatlarının maliyetleri yapılan operasyonun türüne, genişliğine ve kullanılan anestezi yöntemine göre değişmektedir. Kullanılan ekipman da ameliyat maliyetini etkilemektedir.

Operasyonu düşünen hastalarımız bu konuda görüşmek ve bilgilendirmek üzere; İstanbul için 0(212) 225 15 00, Ankara için 0(312) 426 85 25 no’lu telefonları arayarak bilgi ve randevu alabilirler.

Özel sağlık sigortaları estetik ameliyatları karşılar mı?

Tıbbi bir gerekçe varsa ve belirtildiği takdirde özel sağlık sigortanızdan da faydalanabilmektesiniz.

Genital Estetik Yaptıranlar

SORU SOR

* Bilgileriniz gizli tutulmaktadır ve üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

ULUSLARARASI EĞİTİMLER VE TOPLANTILAR

2017 sonrası, Dr. Süleyman Eserdağ tarafından verilen kurs, eğitim ve toplantıların bir kısmını aşağıdaki bölümlerden inceyebilirsiniz.

Tüm Eğitimler
Merkezimiz HakkındaGenital Estetik HeraDr. Süleyman Eserdağ
0212 225 15000312 426 85 25