Genital Estetik Düzeltme Operasyonları

50 - Genital Estetik Düzeltme Operasyonları

Son yıllarda sayısı gittikçe artan şekilde jinekolog ve estetik plastik cerrahlar tarafından vajina estetik ameliyatları yapılmaya başlamıştır.

Maalesef pek çok hasta da çok fazla deneyim sahibi olmayan doktor tarafından opere edilmekte ve operasyon sonrası hastalarda istenmeyen bir takım problemler ortaya çıkmaktadır.

Dokunun iyi iyileşmemesi, iki dudak ucunun birbirine simetrik olmaması, ameliyat sonrası kalan dokunun istenilenden daha az veya istenilenden daha fazla olması, idrar yaparken idrarın bacaklardan aşağıya sızması gibi problemler en sık olarak görülen sorunlardır.

Bu nedenle özellikle son yıllarda dış merkezlerde ameliyat olmuş pek çok hasta kliniğimiz Hera Kadın Sağlığı Merkezi’ne bu tür şikayetler ile başvurmaktadır.

Genital estetik ameliyatları düzeltilebilir mi?

Kliniğimizde yaptığımız düzeltici (sekonder) operasyonlar ile tüm bu problemlerden de kurtulmak mümkün.. Ancak her zaman için operasyonun ilk baştan yapılmasının sonradan yapılan düzeltmeye oranla çok daha başarılı olduğunu unutmamak gerekli..

Burada unutulmaması gereken diğer nokta da hayatınızda bir kez geçireceğiniz bu tür özel operasyonlar için öncelikle doğru merkezi bulmanızdır. Çünkü pek çok jinekolog veya plastik estetik cerrah belki de hayatları boyunca hiç böyle bir operasyonu görmemiş olabilir.

Komplikasyon (ameliyata bağlı problemler) her cerrahi girişim için mevcuttur. Ancak deneyimli ellerde cerrahi komplikasyon riskleri en aza inmektedir. Genital estetik düzeltici ameliyatlar için hemen kliniğimizden randevu alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Op. Dr. Süleyman Eserdağ’a direkt ulaşmak için hiç çekinmeden arayın: 0532 452 06 56

İstanbul
Adres: Valikonağı Caddesi, No: 52/7, Nişantaşı, İstanbul
Telefon: 0212 225 15 00

Bir cevap yazın