Genital Estetik HeraMENÜ
Genital Estetik Yaptıranlar

Sayın Eserdağ söz verdiği gibi çok güzel bir iş çıkartmış.

Sayın Eserdağ söz verdiği gibi çok güzel bir iş çıkartmış.21.11.2014

Sayın Eserdağ söz verdiği gibi çok güzel bir iş çıkartmış.

Vajina Daraltma Ameliyatı

Merhaba,

İstanbul’da yaşayan 39 yaşında bir bankacıyım. İç dudakların büyüklüğü ile alakalı olan sorunumu kendime kompleks haline getirmiştim uzun zamandır.

Bu konuyu ne ailemle ne de arkadaşlarımla paylaşamadığım için çözümü internette aramaya çalışıyordum. Ve bir gece karşıma Hera Klinik sayfası çıktı, sayfa o kadar değerli bilgilerle dolu, profesyonelce hazırlanmış ve tatmin ediciydi ki İstanbul’dan kalkıp Ankara’ya gitmenin zor olacağı ihtimalini düşünmedim bile. Aklımda ki tüm soruların yanıtlarıyla doluydu sayfa. Ertesi gün hemen telefon açtım. Karşımdaki hanımın beni yönlendirmesi, aynı günün akşamında sayın Eserdağ’ın beni araması kliniğe olan güvenimi perçinledi. Hemen tarihini kesinleştirdik.

Ve o büyük gün geldi operasyonum bitti. Şimdi hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Operasyon öncesinde başıma neler gelecek, beni neler bekliyor gibi sorularımın tümüne aldığım yanıtlar aynen gerçekleşti. Sayın Eserdağ ve ekibinin profesyonel bir o kadar da güler yüzlü yaklaşımı kalan son endişelerimi de alıp götürmüştü.

Ve tabi ki en önemli kısmın anlatmadan geçmemeli şu anda dinlenme odasındayım ve yeni görüntümden fazlasıyla memnunum. Sayın Eserdağ söz verdiği gibi çok güzel bir iş çıkartmış.
Çok teşekkür ederim, Sevgilerimle...

Merkezimiz HakkındaGenital Estetik HeraDr. Süleyman Eserdağ
0212 225 15000312 426 85 25